Optymalizuj swoją stronę ze mną – Pozycjonowanie Sosnowiec

Czym jest pozycjonowanie stron w Sosnowcu?

Pozycjonowanie stron w Sosnowcu to kluczowy krok w budowaniu silnej obecności online dla Twojego biznesu. Dzięki moim usługom SEO możemy doprowadzić Twoją stronę do wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch i większą widoczność dla Twojej firmy w Sosnowcu.

Dlaczego warto rozpocząć ze mną proces skutecznego pozycjonowania stron internetowych w Sosnowcu?

Taniej niż agencja SEO Sosnowiec

Współpraca ze mną opłaca się bardziej, niż miesięczny abonament agencji. Płacisz tylko za czas pracy specjalisty SEO. Otrzymasz audyt z zaleceniami wprowadzenia poprawek, który wdrożymy na starcie naszej współpracy. W pierwszej kolejności skupiam się na zmianach, które najszybciej mogą przynieść widoczne efekty w lokalnych wynikach wyszukiwania i zwiększyć ruch na stronie.

Lepsze i szybsze efekty lokalnego SEO

Do zlecenia podchodzę zadaniowo – nie ograniczam się w ilości godzin, które trzeba poświęcić. Często agencje mają przygotowane pakiety godzinowe pracy specjalisty. W dodatku do podziału z copywriterem i programistą.

Transparentność działań

Nie ograniczam się tylko do wystawiania faktury na koniec miesiąca, co jest częstą praktyką wśród agencji. Pozostajemy w stałym kontakcie, żebyś wiedział jakie działania zostaną lub zostały wykonane na dany miesiąc i ustalamy plan na kolejny.

Elastyczna umowa

Brak długoterminowych umów. Jeśli chcesz zrezygnować lub zawiesić działania od kolejnego miesiąca to po prostu sobie dziękujemy. Umowę podpisujemy z miesiąca na miesiąc. Tylko pamiętaj, że na pierwsze efekty SEO trzeba czasami poczekać. Zwłaszcza w mocno konkurencyjnych branżach!

Wyższa pozycja w wyszukiwarce Google to więcej nowych klientów z Sosnowca i okolic

Wybierając usługę pozycjonowania strony w Sosnowcu, zyskujesz dostęp do kompleksowego wsparcia, które pozwoli Ci osiągnąć cele biznesowe online. Moja oferta obejmuje szeroki zakres usług, takich jak optymalizacja treści, budowanie linków, analiza konkurencji, dobór słów kluczowych. Działam lokalnie w Sosnowcu, co oznacza, że mogę dostosować strategię SEO do unikalnych potrzeb firm z Sosnowca.
Coraz więcej firm decyduje się na lokalne pozycjonowanie swojej strony internetowej. Dlatego jest to dobry moment na podjęcie działań i prześcignięcie swojej konkurencji w wynikach wyszukiwania. A co za tym idzie – ściągnięcia większej liczby potencjalnych klientów, którzy są zainteresowani Twoimi produktami lub usługami.
Efekty działań SEO są trwalsze w porównaniu do innych kampanii reklamowych. Jeśli nie prowadzisz kampanii reklamowych w Google Ads lub Facebook Ads to oczywiste, że nie będzie efektów. Raz a dobrze wykonana praca nad optymalizacją witryny będzie odczuwalna przez dłuższy czas (a przynajmniej do momentu aktualizacji algorytmu przez Google). Nie oznacza to jednak tego, że powinieneś skupiać się tylko na jednym sposobie dotarcia do klientów. Jeśli prócz SEO potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu kampanii w Google Ads – zapraszam Cię do współpracy i skorzystania z darmowego audytu konta Google Ads.

Przekonałem Cię? Czy masz jeszcze wątpliwości?

To tylko krótka zajawka tego co mogę dla Ciebie zrobić, żebyś osiągnął wyższe pozycje w wyszukiwarce. Pewnie zastanawiasz się ile to będzie kosztowało? Z pewnością taniej niż proponują agencje SEO w Sosnowcu!

Lokalne pozycjonowanie stron Sosnowiec

Tworzenie i optymalizacja treści

Wspólnie z copywriterem przygotujemy materiały do umieszczenia na poszczególnych stronach, stworzę wpisy, które odpowiadają oczekiwaniom Twoich klientów z Sosnowca, a także zajmę się tworzeniem opisów produktów oraz kategorii, w przypadku gdy zarządzasz sklepem online.  To świetny plan działania dla każdego, kto chce zwiększyć widoczność strony firmy w Google.

Linkbuilding

Tworzenie obszernej sieci linków kierujących na stronę, która jest pozycjonowana, jest rzeczywiście jedną z kluczowych strategii SEO. Taka strategia opiera się na budowaniu tzw. backlinków, czyli linków zwrotnych prowadzących do Twojej strony z innych witryn. Jest to istotne, ponad osiągnięcie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, gdyż wyszukiwarki jak Google traktują te linki jako rodzaj „rekomendacji” lub „głosów” na rzecz Twojej strony.

Audyt SEO

Przed przystąpieniem do działań z zakresu SEO konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego audytu. Analiza ta, obejmująca zarówno własną witrynę, jak i działania konkurencji, umożliwia określenie wymaganych interwencji i zaplanowanie odpowiedniego budżetu niezbędnego do efektywnego pozycjonowania w Sosnowcu.

Optymalizacja witryny

Pozycjonując strony internetowe w Sosnowcu, zajmuję się kompletną optymalizacją onsite. Przygotowuję meta tagi, adresy URL przyjazne SEO, optymalizuję zdjęcia i pliki graficzne. Zestaw potrzebnych działań onsite ustalam na podstawie audytu.

Jak pracuję nad poprawą widoczności Twojej witryny?

Mój proces pracy nad pozycjonowaniem stron internetowych w Sosnowcu obejmuje dokładną analizę rynku lokalnego, konkurencji oraz docelowego odbiorcy. Rozpoczynam od audytu SEO, który pozwala mi zidentyfikować kluczowe słowa i obszary do poprawy. Następnie tworzę spersonalizowany plan działania, który obejmuje: poprawę techniczną serwisu, optymalizację treści, budowanie linków oraz monitorowanie i raportowanie efektów moich działań.

Profesjonalny specjalista SEO i profesjonalni copywriterzy

Ważną częścią procesu pozycjonowania strony internetowej jest treść, która się na niej znajduje. Odpowiednio stworzone teksty mają większe szanse osiągnięcia wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. I nie chodzi tu tylko o treści blogowe. Często w przypadku sklepów internetowych brakuje opisów kategorii, a karty produktów używają opisów dostarczonych od producenta. Problem polega na tym, że tych samych opisów mogą używać setki innych witryn. Należy stworzyć takie teksty, które będą oryginalne i wyróżniały się na tle konkurencji. Dlatego tak ważna jest współpraca z dobrymi copywriterami. Dlatego zlecając mi pozycjonowanie Twojej witryny masz pewność, że teksty na Twoją stronę będą wysokiej jakości, co przełoży się na lepsze efekty pozycjonowania strony internetowej w Sosnowcu.

Bartek Gąsior
Bartek Gąsior
Copywriter
Bartek napisał już teksty dla ponad 200 firm. Zawsze daje z siebie 100%, by napisać dobry tekst. Prowadzi własny kanał na YouTube o copywritingu i WordPressie. Oprócz tego prowadzi Szkołę Contentu i jest twórcą kursu o SEO Copywritingu. Jako copywriter działa od 2016 roku. https://bartekgasior.pl/
Bartek Gąsior
Bartek Gąsior
Copywriter
Bartek napisał już teksty dla ponad 200 firm. Zawsze daje z siebie 100%, by napisać dobry tekst. Prowadzi własny kanał na YouTube o copywritingu i WordPressie. Oprócz tego prowadzi Szkołę Contentu i jest twórcą kursu o SEO Copywritingu. Jako copywriter działa od 2016 roku. https://bartekgasior.pl/
Kamil Wojtowicz
Kamil Wojtowicz
Copywriter
Kamil ukończył Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego i to w dwóch specjalizacjach: inwestycje i nieruchomości oraz bankowość i doradztwo finansowe. Dzięki temu doskonale odnajduje się w tematach finansowych. Ale to nie wszystko – zainteresowania Kamila dotyczą najnowszych technologii, m.in. z zakresu fotowoltaiki i nie tylko.
Kamil Wojtowicz
Kamil Wojtowicz
Copywriter
Kamil ukończył Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego i to w dwóch specjalizacjach: inwestycje i nieruchomości oraz bankowość i doradztwo finansowe. Dzięki temu doskonale odnajduje się w tematach finansowych. Ale to nie wszystko – zainteresowania Kamila dotyczą najnowszych technologii, m.in. z zakresu fotowoltaiki i nie tylko.

Czego jeszcze potrzebujesz, żeby podjąć decyzję o powierzeniu w moje ręce Twojej strony internetowej? Jeśli masz jakieś pytania to skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o konkretach!